Blindr
sk cz si en

Milda_B

Muž, 26
Registrovaný/á: 09/09/2023 - 13:52
Naposledny online: 13/09/2023 - 19:00
Olomoucký kraj - Česko
Něco o mně
Ahoj! Jmenuji se Milda a je mi 26 let. Touto cestou zkouším najít nové známosti, nové přátelé na zlepšení kvality života. Dovolím si říci, že nejsem extra zajímavý člověk, ale na druhou stranu jsem svým způsobem zajímavý až moc. Jsem spíše introvert, tedy dokud se více neseznámím, po té už takový introvert nejsem. Jsem velmi pozitivní a dovolím si říci, že jsem více podivín, což je má velká přednost! Nicméně tu hledám někoho na psaní, případně na osobní setkání, na trávení společného času. Máš zájem?
Koho hledám
Preferuji někoho inteligentního s odlišným pohledem na svět a někoho, kdo se naprosto vymyká zavedenému normálu. Někoho, kdo má velké plány do budoucna a nebojí se žít a jít vstříc příležitostem, které život nabízí!
Charakteristika
Výška: Nevyplněno
Váha: Nevyplněno
Vlasy: Nevyplněno
Oči: Nevyplněno
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.