Blindr
sk cz si en

Neliator

Žena, 21
Registrovaný/á: 13/01/2022 - 08:25
Naposledny online: 29/02/2024 - 17:54
Hlavní město Praha - Česko
Něco o mně
Jsem možná trochu střelená holka, která má ráda hudbu, konkrétně hlavně Jazz, Folk, folklor, ale nebráním se vlastně čemukoli. Docela mě baví historie, to hlavně 20. století, třeba ráda poslouchám příběhy 20. století. Mám ráda dobré jídlo, kávu, ráda chodím do kaváren, čajoven, na koncerty a taky do divadla. Pak mě baví i cestování, asi hlavně k vůli jídlu, ale taky ráda poznávám nové lidi a nová místa.
Koho hledám
Ráda bych si k sobě našla fajn kluka, se kterým by nám spolu bylo dobře. Moc pěkné by bylo, kdyby uměl tancovat a měl by chuť mi pomoct v tom, abych se to pořádně naučila. Ale rozhodně to není podmínka.
Charakteristika
Výška: 155
Váha: Nevyplněno
Vlasy: hnědé, kudrnaté
Oči: Nevyplněno
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.