Blindr
sk cz si en

Petr2ms

Muž, 55
Registrovaný/á: 20/11/2023 - 21:26
Naposledny online: 25/12/2023 - 19:28
Liberecký kraj - Česko
Něco o mně
Sportovní postava 198cm, minulost vyřešena, 2 děti (24-30). Léto –divadlo, kino, procházky, kavárna, ferraty, smích, koloběžka, karavan, festivaly-živá hudba, kolo (i elektrokolo ale tím se moc nechlubím :), cestování a motorka. Zima –film, divadlo, kniha, radost ze života, pohlazení (mám rád i v létě), lyže sjezd, wellness, chůze , sněžnice a smích. Už mě nic nenapadá.
Koho hledám
Hledám normální ženu která když řekne ne, tak opravdu myslí...ano :), s vyřešenou minulostí. Sportovně založenou, štíhlou ve věku 45-55let, "na furt... :)"
Charakteristika
Výška: 198
Váha: 98
Vlasy: hnědé
Oči: modré
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.