Blindr
sk cz si en

Vít Weilin Forejt

Muž, 24
Registrovaný/á: 26/05/2021 - 01:12
Naposledny online: 09/12/2023 - 10:52
Plzeňský kraj - Česko
Něco o mně
Myslím si, že jsem milý, sympatický a stále se smějící človíček se smyslem pro humor :) Jsem také velmi přátelský, takže moc rád poznávám nové lidi :) Málokdy mě něco dokáže rozhodit či někdo rozčílit.
Koho hledám
Hledám milou, sympatickou a usměvavou slečnu, se kterou si budu rozumět :) Důležité je, aby mě brala takového, jaký jsem :) Určitě nechci, aby byla namyšlená či si hrála na někoho, kým není. Vzájemná upřímnost by byla ta nejlepší volba :) Na vzhledu určitě nezáleží, za mě je důležité, jaký je človíček uvnitř :)
Charakteristika
Výška: 175 cm
Váha: 52 kg
Vlasy: Hnědé
Oči: Modré až zelené
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.