Blindr
sk cz si en

. _ .

Žena, 20
Registrovaný/á: 22/09/2023 - 21:50
Naposledny online: 30/11/2023 - 14:13
Plzeňský kraj - Česko
Něco o mně
Vítám Tě na mém profilu ^^~

Možná si teď říkáš, že nevíš, zda mi napsat, či odepsat, protože můj profil nemá fotku, ale můžu Tě ujistit, že po jistém zvážení Ti ji pošlu.. A nebo taky ne :D záleží jaký z tebe budu mít pocit nebo co mi poví Tvůj profil..

Stejně jako tam dole, tak i tady zmíním, že jsem introvert, ale když si sedneme, tak dokážu být dost ukecaná (takže měj semnou prosím trpělivost, pokud mi bude trvat než se rozhoupu v konverzaci).. Řekla bych o sobě, že dokážu být jak přívětivá, tak zlá.. Je na tobě jaké postavení budu mít :D jsem dost sarkastická a občas můj humor utíká tam, kam nemá.. Naopak ale umím být dost chápavá a umím naslouchat.. Empatie mi není cizí a slušné chování také ne..

Humor a originální pozdravy vítány :D
Koho hledám
Předem píšu, že vztah nehledám..

Jsem tady za účelem pokecu a je mi jedno s kým.. Nezáleží mi na věku, vzhledu, orientaci a ani na pohlaví.. Neodsuzuji :D

Vím, že tohle je seznamka a má plnit jiný účel, ale přijde mi, že kamarádi/kamarádky se dnes těžko hledají..

Možná je to výstřel do tmy a možná taky ne.. Kdybych Tě zaujala, tak mi určitě napiš :D
Charakteristika
Výška: 165 cm
Váha: Se neříká přece :D
Vlasy: Černé, dlouhé
Oči: Hnědé, upřímné
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.