Blindr
sk cz si en

JaničkaŠtír

Žena, 53
Registrovaný/á: 12/06/2024 - 09:55
Naposledny online: 17/07/2024 - 19:25
Královéhradecký kraj - Česko
Něco o mně
Mám ráda hudbu - pop,rock,soul
Miluju filmy a seriály, horrory, fantasy i romantické..
Jinak jsem žena v domácnosti kvůli zdravotním obtížím, to se týka nohou(chodím o berlích venku), na noc musím spát s přístrojem kvůli spánkové apnoe. Mám dospělé děti, miluju kytičky, to mě vždy udělá radost, zvířata mám doma, morčata, akvárium, kočka.
Ráda bych po dlouhé době vyrazila ven na nějaký výlet či dovolenou, nejlépe autem.
Umím vařit, péct, když nic nedělám, jsem hrozně nervózní, tudíž musím být neustále v pohyby, jsem pečlivá a starostlivá.
NESNÁŠÍM LŽI! Mám ráda upřímnost, požaduji abychom se lépe seznámily a platilo, na čem bychom se dohodli.
Miluju muziku a tanec. A nepiju, nekouřím. Pokud možno chci někoho kdo nechlastá případně si dá výjimečně při příležitostech.
Koho hledám
Upřímnýho, starostlivého, vtipného nejlépe, citlivýho a romantického muže, co by se o mě staral a pomáhal mi a podpořil mě. Ať nejsi lhostejný k vážným věcem. Auto bonus. Miluju muziku a tanec.
Chci věkově od 53-58 lety.
Charakteristika
Výška: 163
Váha: 96
Vlasy: Tmavé a podlouhlé, pod ramena
Oči: Modré
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.