Blindr
sk cz si en

Kentán

Muž, 41
Registrovaný/á: 29/05/2024 - 22:29
Naposledny online: 30/05/2024 - 13:59
Hlavní město Praha - Česko
Něco o mně
Dalo by se říci, že jsem celkem normální člověk. Nebráním se čemukoli smysluplnému ať už je to diskuse nebo aktivita. Jako každý mám své neduhy, ale snažím se s nimy pracovat a zlepšovat se i když je to občas velmi těžké. Jsem dalo by se říci citlivý, chápavý, upřímný, ale to musí posoudit jiní. Nemám rád předsudky, povrchnost a hlavně lži a neupřímnost. Nejsem ani moc veliký do výšky a ani moc velký fešák. Posilovna mi taky moc neříká i když v práci se namakám až až.
Koho hledám
Hledám někoho kdo mě bude brát takový jaký jsem a bude mě mít rád se vším všudy. Samozřejmě nabízím totéž. Nejsem moc na baculky i když vím, že jsou dost často velmi hodné a upřímné.
Charakteristika
Výška: 172
Váha: 56
Vlasy: Nevyplněno
Oči: Nevyplněno
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.