Blindr
sk cz si en

mike adler

Muž, 47
Registrovaný/á: 04/12/2018 - 20:40
Naposledny online: Dnes - 22:02
Pardubický kraj - Česko
Něco o mně
Normální chlápek, poslouchám hlavně pořádnou hudbu, což je rock a metal, na ženy jsem hodný, upřímný, nepodvádím, nepovyšuji se. Jsem prostě pohodář, vše se dá řešit v klidu. Mám rád přírodu, zvířata, výlety, kino, auta, historii aj.
Koho hledám
Hledám ženu, která dokáže ocenit dobré vlastnosti a umí tolerovat ty horší. Pořád si nestěžuje, že nemá to nebo tamto. Dovede se radovat z maličkostí a nepotřebuje bydlet v paláci. Má ráda život v domě s větší zahradou, bazénem a s tím spojené různé práce a starosti. Už má třeba jedno dítě a ještě by jedno chtěla.
Charakteristika
Výška: 190
Váha: 95
Vlasy: Hnědé
Oči: Hnědé
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.