Blindr
sk cz si en

Peterkosa

Muž, 21
Registrovaný/á: 12/07/2020 - 21:49
Naposledny online: 14/06/2024 - 23:55
Ústecký kraj - Česko
Něco o mně
Pracovitej člověk co má rád vlastní rutinu. Je mi 20 let a pracuju ve stavební firmě, nemám teda žádné střední vzdělání ale pracuju už od 14 let ale počítá se to od 17 let kdy jsem nastoupil do mé firmy jako brigádník ale teď jsem vedoucí parťák pokrývačské skupiny takže stěžovat si ani nemůžu ? jinak jsem pohodovej capek co moc nerad komunikuje ale když se do toho s daným člověkem dostanu tak se dokážu docela rozepsat. Lidi říkají že jsem vtipnej ale posoudit to musí každý sám ne?
Koho hledám
Upřímně ani nevím jsem tu už docela dlouho ale jsem spíš takovej že raději čumím okolo a jen málokdy někomu napíšu nebo odepíšu. Ale radši hledám spíš ženský pohlaví ? nějakou milou, hodnou holku se kterou se dá normálně psát a lepší by bylo někde z blízka protože skutečnost se slečnamy z dálky už mám a upřímně stojí to za hovno.
Charakteristika
Výška: 183
Váha: 63
Vlasy: Krátký
Oči: Modrý
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.