Blindr
sk cz si en

Pomaa28

Žena, 32
Registrovaný/á: 27/05/2024 - 14:36
Naposledny online: Dnes - 14:25
Ghana
Něco o mně
I enjoy cooking, swimming,cooking, reading stories books, fishing,listening to music and dancing,I’m very determined and very focused on everything good. I'm patient be gentle,be humble, be generous and above all be loving. I'm honest woman, respectfully, caring, kind,romantic lady, I'm truthful woman obedient, serious, loyalty, good lady, patience, intelligent, smart woman, I'm passionate i like making fun and I'm a cool woman like making love too, I like doing business's.
Koho hledám
I'm looking for a serious relationship lead to marriage,I'm looking for a good and serious man who is ready and serious when it's come to relationship and everything,I'm looking for a man who share ideas with her wife, I'm looking for a man who making love and having a fun with her wife, I'm also looking for a man who can relocate me to his country and i stay there with him and we married and I stay with him forever in the rest of my life.
Charakteristika
Výška: Nevyplněno
Váha: Nevyplněno
Vlasy: Black
Oči: Black and white
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.