Blindr
sk cz si en

Sarah541

Žena, 28
Registrovaný/á: 23/05/2024 - 12:45
Naposledny online: 25/05/2024 - 19:38
Colorado - United States
Něco o mně
I am a sincere, honest, caring, kind, friendly very easy to get along with. I am, social, romantic, passionate, smart, intelligent, cool headed, adaptive, have a big heart. And i do believe in the truth and honesty. Because honesty is the only key to human success, and with honest, i believe in myself and my life is really based on truth, and its all about who i really am.
Koho hledám
I am really looking for a man who’s completely honest and sincere about his words and feelings. A man who is ready for a long term relationship and ready to build up a family with someone real and honest as caring as i am. A marriage minded and family orientates man that i can devout all my life for.
Charakteristika
Výška: Nevyplněno
Váha: Nevyplněno
Vlasy: Nevyplněno
Oči: Nevyplněno
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.