Blindr
sk cz si en

Tc5467

Muž, 54
Registrovaný/á: 04/04/2024 - 03:11
Naposledny online: 20/05/2024 - 02:59
Adak - United States
Něco o mně

Love to indulge in all that the city has to offer. love to learn and explore in all aspects of life. I am passionate (in and out of the bedroom). I wear my heart on my sleeve.
Love jazz, flamenco, live shows (music, theater, dance), day trips or weekend getaways as much as staying in. I love interior design, architecture and history (although not too intensely). Always up for anything really.
Koho hledám
Looking for companionship and intimacy with a likeminded 45+ woman with potential for long term. Not interested in ONS. Sex is easy to find. It's the connection and all that comes with it that I seek. If it turns into a Monogamy would be a huge bonus. I'd love to grow emotionally and otherwise with the right person.
Charakteristika
Výška: Nevyplněno
Váha: Nevyplněno
Vlasy: Nevyplněno
Oči: Nevyplněno
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.