Blindr
sk cz si en

Vyšukej mi pusu

Žena, 23
Registrovaný/á: 15/07/2020 - 15:15
Naposledny online: 31/07/2023 - 11:39
Karlovarský kraj - Česko
Něco o mně
Ahoj,
nehledám zde nikoho konkrétního, ale s jistotou vím, že nehledám posílání explicitních fotografií, děkuji.
Čtu knihy, hraji na tři hudební nástroje a aktivně se věnuji mnoha sportům... Nemám přehnané iluze, takže buď zde potkám někoho ucházejícího nebo ne.
Většinu relevantních fakt o mně jsem zde vtěsnala, ale pokud Tě zajímá něco víc, třeba důvod mého nicku, tak se neboj napsat. Oba víme, že pokud si prohlížíš můj profil, tak ses nad mým nickem jistě pozastavil. Je to taková menší příprava na mou nevyzpytatelnou personu.
*nick sice měl důvod, ale jak to tak bývá, s časem se názory mění, nick už změnit bohužel nejde
Koho hledám
Pokud neovládáš základy gramatiky, tak raději nepiš, vím předsudky by neměly být, ale pokud do první zprávy dokážeš vtěsnat několik chyb, tak se tam nějaký ten předsudek vloudí.
Máš-li 180+cm, vousy, čteš nebo jsi dominant a zajímáš se o BDSM, tak mi je naprosto jedno co jsi zač.., ale napiš, děkuji. Samozřejmě tyto aspekty nejsou podmínkou, ráda prohodím pár slov s kýmkoliv zajímavým.
Paradoxně i přes předchozí popis mého potenciálního partnera, zde aktivně nikoho nehledám, ale znáte to.., nikdy nevíš.
Charakteristika
Výška: 166
Váha: 60kg
Vlasy: Hnědé, rovné, občas vlnité, po ramena.. mám komplikované vlasy.. Hagrid je připomíná?
Oči: Tmavě hnědé
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.