Blindr
sk cz si en

Jarous51

Muž, 51
Registrovaný/á: 26/10/2023 - 13:50
Naposledny online: 27/11/2023 - 06:24
Středočeský kraj - Česko
Něco o mně
Jmenuji se Jaroslav, táhne mi v Prosinci 2023 na 51 let. Pracuji pod Zemědělským Družstvem ze zvířaty. Pracuju a bydlím v Rakousku na statku. Jsem štíhlé postavy. Rád jezdím Kempařit, houbařit, tábořit, rybařit. Jezdím na výlety do Hor neboť mám rád čundr na Horách. Rád navštěvují vesnické slavností hody Plesy, staročeské máje, Veselice, oslavy atd. Zde hledám vážný společenský dlouhodobý vztah z lásky a od srdce
Koho hledám
Hledám mladou hodnou upřímnou spolehlivou pracovitou společenskou obyčejnou 38 letou štíhlou Ženu z Vesnice ze kterou bych mohl být šťastný,ze Ženou která by mě milovala z lásky a od srdce. Přeju si takovou Ženu ze kterou bych mohl jezdit houbařit, tábořit, kempovat, rybařit, navštěvovat Hrady, Zámky, Jeskyně babičino údolí, Zoo zatančit si na vesnické tradiční Veselice, hody staročeské máje, na Ples si vyjít, na trhy atd. Moje Partnerka by měla pocházet s České Republiky, či ze Slovenské Republiky z Vesnice.
Charakteristika
Výška: 172
Váha: 70
Vlasy: Krátké šedé
Oči: Hnědé
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.