Blindr
sk cz si en

Linda3356

Žena, 30
Registrovaný/á: 20/01/2023 - 14:47
Naposledny online: 21/01/2023 - 06:11
Busingen - Germany
Něco o mně
I am just the woman of mission and passion and i am whom i said i am to you and i will never hurt your life or leave your home or hurt your life, and i am ready to be with you for real till eternity till i die and live old with you.
Koho hledám
Am looking for someone who will love and care about me for a long time relationship that can lead to marriage. I'm a Loving, caring, honest, understanding, loyal, passionate and kind woman and very much understandable..with a Big and beautiful heart willing and ready to give to the right man and am also looking for a man that i can hold hands with,someone i can call a husband
Charakteristika
Výška: Nevyplněno
Váha: Nevyplněno
Vlasy: Nevyplněno
Oči: Nevyplněno
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.