Blindr
sk cz en
On hledá ji
Česko
Hlavní město Praha
Praha

agram

Muž, 47, Hlavní město Praha - Česko
Registrovaný/á: 06/07/2019 - 19:15
Hobby
Něco o mně
Učím na VŠ, překládám a tlumočím. Mám rád přírodu, les, zahradu, rád zajdu do divadla, na nějaký koncert, výstavu atd. Občas jezdím na kole nebo si jdu zaplavat, v zimě vyrážím na běžky, rád chodím po horách. Jsem rozvedený, děti mám ve střídavé péči.
Love
Koho hledám
Hledám pohodovou ženu z Prahy nebo Vysočiny, spíše intelektuálně založenou, trochu nesmělou, trochu idealistku, která se dokáže nadchnout pro to, co dělá. Chybí mi někdo, s kým bych mohl zajít do divadla, na koncert, procházku večerní Prahou nebo výlet do přírody...
Character
Charakteristika
Výška: 193
Váha: 97
Barva a typ vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Heart
MÁM ZÁJEM
Chci reklamu
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
© 2014 - 2019 Blindr - Všechna práva vyhrazena.